Açık Emar Çekilen Yerler

açık mr 2

Açık emar çektirmek, zaman alan bir işlem olduğu için, devlet hastanelerinde yoğunluk olabiliyor, hemen çekilemeyebiliyor. Randevular bir, iki ay kadar geç bir zamana verilebiliyor.  Bu gibi durumlarda, durumu acil olan hastalar SGK anlaşmalı özel kliniklere yönlendirilebiliyor. Nereden nasıl bulacaksınız? Açık emar çekimi yapılan özel polikliniklerin bir listesini çıkarttık.

İstanbul’da SGK anlaşmalı açık emar çekimi yapan merkezler, Sarıyer Biyorad, Küçükçekmece, Doğan Hastanesi, Bağcılar, Beşiktaş, Biyorad açık emar merkezi, Kızıltoprak Biyorad Açık Emar merkezi olarak sıralanabilir. Ankara’daysa, Gaziosmanpaşa Ankara Açık Emar, Çankaya Üro-Fiz Merkezi, Çankaya AGM görüntüleme merkezi,  Özel Bilgi Hastanesi, Özel Akay Hastanesi, Altındağ Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sincan Koru Hastanesi, Çankaya Visart Tıbbi görüntüleme merkezlerini tercih edebilirsiniz.

İzmir’e gelince, bu ilimizde de pek çok açık emar merkezlerimiz bulunmaktadır. Listesi de şu şekildedir. Özel Egepol Hastanesi, Piramit Tıp Radyoloji merkezi, Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İzemar, İzmir Doğa Tıp Merkezi, Lamed Görüntüleme Merkezi, Alsancak Emar, Gazikent Tıp Merkez’lerinde açık emar çektirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*