Açık Emar Nerelerde Var

açık emar

Açık Emar son zamanda icat edilenler ve icat verilen bir alet olmaktadır. Cihazı açıklayan ve gereken mıknatıs olmuş X ışınları kullanılan elektromanyetik radyo dalgalarının ile görüntülerin yapılan bir cihazı olmuştur.Cihazı kemiklerin içinde görüntülemektedir. Karaciğerin, böbreğin, kalbin ve damarların en ince ayrıntılarına kadar incelene bilmektedir. Ruhsal bozukluğun nedenlerinden olan ve öğrenilebilmek için beyin yapısının dahi incelenebilmesidir. Emar(MR) işlemlerinden sonra hastanın ayağa kalkabilmesi ve işini yapabilmesidir.

Açık emar çekimi

İstanbul’da birçok ilçede ve Açık emar çekimi merkezlerinde bulunmaktadır. Ayrıca birçok hastanede de Açık Emar(MR) cihazları bulunmaktadır. Birçok emar merkezi artık SGK ve özel sigortalarla anlaşmalıdırlar. Görüntüleme ve Laboratuvarlar konusunda Türkiye’deki en iyi merkezlerden biri olandır. İstanbul ilinde Bakırköy, Ümraniye, Beşiktaş ilçelerinde ve şubelerinde bulunmaktadır.

Emar ile ilgili

Emar uygulamasında büyük ve etkili olan mıknatıs bulunan büyük bir aletin içinde alınıp çekilen bir görüntü uygulamasıdır. Bu mıknatısların içinde manyetik alanlardan oluşan ve mıknatıstan çıkan radyo frekanslarını görüntüleyendir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*